שדרגו את רמת הביטחון והאנגלית שלכם ב-599 ש״ח בלבד

שדרגו את רמת הביטחון והאנגלית שלכם ב-599 ש״ח בלבד

Grammar Makeover by Noa Cohen

אתם עובדים בחברה גלובלית, מתנהלים באנגלית ביומיום, אבל עדיין מוצאים את עצמכם שוברים את הראש בכל מה שקשור ל-English grammar?

הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד איך בונים משפטים באנגלית בצורה מדויקת ולהתחיל לדבר בביטחון.

מהניסיון העשיר שלי בלימוד אנגלית עסקית למבוגרים (כבר קרוב ל-12 שנים), שמתי לב שלהרבה אנשים יש נטייה לתרגם מעברית לאנגלית במהלך אינטראקציות ורבליות. יש פעמים בהן התרגום עובד, אבל רוב הפעמים המשפט יוצא מסורבל ולא נכון דקדוקית.

ברוב המקרים, הסיבה לזה היא שחוקי הדקדוק בעברית שונים מאוד מחוקי הדקדוק באנגלית. לדוגמא, בעוד שבעברית יש לנו 3 זמנים בלבד, באנגלית יש לנו 12! אז ברגע שאני מתרגמת מעברית לאנגלית, אני בעצם עושה שימוש במגוון מאוד מצומצם של זמנים. עוד דוגמא – בעוד שבעברית יש לנו את האות ״ב-״ לתיאור זמן ומקום, באנגלית יש לנו שלוש מילות יחס שונות: inat, and on, מה שאומר שתרגום מעברית לאנגלית לא יעזור לי פה.

עכשיו ב-20% הנחה

749
₪599 חודש
 • 7 מודולים על כל חוקי הדקדוק באנגלית
 • חומרי תרגול והעשרה
 • וובינר חודשי לשאלות ותשובות (מועבר בלייב)
 • גישה ללא הגבלת זמן
 • תמיכה ומענה לשאלות במייל

My finest tips and tricks…

מה תלמדו ב-Grammar Makeover?

הקורס בנוי משבעה מודולים, וכל מודול מכיל בין 4-10 סרטונים בני עד 15 דקות.

מודול 1:

במודול הראשון אלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בהקשר של מילות יחס (in, at, on, from, to, about, for וכו׳). נלמד, לדוגמא, את ההבדל בין in, at, and on בהקשר של זמן ומקום. נלמד שאחרי הפועל arrive לא נהוג להשתמש ב-to, אלא ב-in או at, ושאחרי הפועל discuss לא צריכה להיות מילת יחס (כמו about או on). בנוסף, נדבר גם על phrasal verbs כמו take off, put on, bring up, and break down.

מודול 2:

במודול השני נדבר על כל הזמנים שנוגעים לזמן הווה ועל ההבדלים ביניהם. נבין, לדוגמא, מה ההבדל בין I work here ל-I'm working here, ומתי צריך להשתמש ב-I've done it ו-I've been doing it.

מודול 3:

בחלק הזה נדבר על ההבדלים בין מילות תואר (happy) לתואר הפועל (happily), על הסיבה שאומרים user engagement ולא users engagement, על שדרוג אוצר המילים שלנו באמצעות prefixes, ועל משפטי השוואה.

מודול 4:

בחלק הזה נדבר על כל ארבעת הזמנים שנוגעים לזמן עבר ועל ההבדלים ביניהם. נבין, לדוגמא, איך בונים ומתי משתמשים בארבעת הזמנים הבאים:

 • Past Simple: I worked there.
 • Past Progressive: I was working there.
 • Past Perfect Simple: I had worked there.
 • Past Perfect Progressive: I had been working there.

מודול 5:

במודול החמישי נדבר על ארבעת משפטי התנאי באנגלית. משפטי התנאי מתחלקים ל-4 סוגים שונים והם שונים מאוד מהשפה העברית. הנה דוגמא לכל אחד מהסוגים:

 • First Conditional (Real Condition): If I finish the slides tonight, I will present them at the meeting tomorrow.
 • Second Conditional (Unreal Present/Future Condition): If I had the necessary data, I would include it in the presentation.
 • Third Conditional (Unreal Past Condition): If I had known about the client’s preferences, I would have tailored the presentation differently.

מודול 6:

בחלק הזה נדבר על כל ארבעת הזמנים שנוגעים לזמן עתיד ועל ההבדלים ביניהם, וגם נבין מתי ניתן להשתמש בזמן הווה כדי לדבר על אירועים עתידיים. נבין, לדוגמא, איך בונים ומתי משתמשים בארבעת הזמנים הבאים:

 • Future Simple: I will do it.
 • Future Progressive: I will be doing it.
 • Future Perfect Simple: I will have done it.
 • Future Perfect Progressive: I will have been doing it.

מודול 7:

המודול השביעי הוא מודול מיוחד, כי במודול הזה אלמד אתכם איך לעשות אדפטציות מסוימות לשפה במצבים עסקיים הדורשים רגישות תרבותית. הבנת תרבויות שונות היא סופר חשובה לתקשורת טובה ומקרבת והיא גם מסייעת לנו להבין ״מסרים נסתרים״ (סאבטקסטים), ולכן אין מנוס אלא להקדיש מודול שלם לעניין הזה.

את כל הדברים האלה, תלמדו ב-Grammar Makeover.

כל יום אני מקבלת מכם הודעות בסגנון של:

״איך זה שאני כל היום מתנהלת באנגלית בעבודה אבל עדיין מרגישה שאני עושה המון טעויות?״

״עשיתי 5 יחידות אנגלית בתיכון אבל אני עדיין לא מדבר נכון״.

״אני כל הזמן שוברת את הראש בנוגע לאיזה זמן אני צריכה להשתמש״.

״אני מרגיש שאני צריך לפשט את מה שיש לי להגיד כי אני לא יודע לבנות משפטים ׳מתוחכמים׳״.

ולכן אני יודעת ש…

נמאס לכם לתהות כל הזמן אם המשפטים שלכם נכונים מבחינה דקדוקית ולהרגיש שאתם עושים downlevel לאנגלית שלכם כי אין לכם את העושר הדקדוקי הנדרש כדי לדבר בצורה נכונה ומרשימה.

אז למה זה לא הצליח עד עכשיו?

כי עדיין לא רכשתם את הידע הנדרש שיעשה לכם סדר בראש בכל הנוגע ל-English grammar.

כנסו ביחד איתי לסיטואציה הבאה:
נכנסתם לפגישה עם הבוס/קולגה/לקוח האמריקאי שלכם, התחלתם לדבר, ואתם מדברים בצורה מדויקת, שוטפת ומלאת ביטחון. 

דמיינו את התחושה הזאת שאין לכם סימני שאלה בנוגע לדרך שבה אתם בונים משפטים, ואתם יכולים פשוט להתרכז בשיחה בלי שהאנגלית תהווה חסם.

על מנת לשפר את רמת האנגלית שלכם, אתם צריכים לוודא שארבעת הדברים הבאים נכללים בתהליך הלמידה שלכם:

Input

אתם צריכים לוודא שאתם לומדים על אנגלית ובאנגלית. במילים אחרות, אתם לומדים בצורה אקטיבית איך לבנות משפטים בצורה טובה ומרחיבים את אוצר המילים שלכם על ידי חשיפה יומיומית וממושכת לאנגלית בקריאה ובשמיעה.

Output

אתם חייבים לוודא שבנוסף לצריכת השפה, אתם גם מפיקים את השפה על ידי דיבור וכתיבה.

Conversation

בגלל ששפה היא קונספט חברתי, חובה לנהל שיחות על מנת להשתפר ולצבור ביטחון.

Feedback

אם אני אדבר כל היום בלי שמישהו יתקן אותי ויתן לי הסבר על הטעויות שלי, אני לא באמת אוכל להשתפר. אז צריך לוודא שגם האלמנט של ה-feedback נכנס לתוך תהליך הלמידה שלכם.

בקורס הזה אתם הולכים ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע לדיבור נכון באנגלית ותקבלו המון פידבק על מנת לוודא שהחומר מוטמע.

איך הקורס הזה שונה מקורסים אחרים בשוק?

כל הידע במקום אחד

Grammar Makeover הוא הקורס המקיף והפרקטי ביותר לרכישת כל הידע הנדרש בנוגע לבניית משפטים נכונים דקדוקית באנגלית. בנוסף, החומר מונגש בצורה תמציתית וברורה שעושה סדר בראש.

למידה אקטיבית

כל שיעור מלווה ב-cheat sheet ובתרגולים כדי לוודא שהחומר מוטמע, ולא רק נרכש בצורה פסיבית.

וובינר חודשי לשאלות ותשובות

פעם בחודש, תוכלו לעלות לוובינר איתי שמועבר בלייב בו אענה לכם על כל השאלות על מנת לוודא שאתם מתקדמים ומסיימים את הקורס בלי שום סימני שאלה.

גישה ללא הגבלת זמן

מהרגע שרכשתם את הקורס, תהיה לכם גישה לכל החיים לתכנים ולחומרי התרגול וההעשרה שלנו, מה שאומר שתמיד תוכלו לחזור אחורה, לרענן את הזכרון ולהמשיך ללמוד ולתרגל.

כאן בשבילכם פור גוד

לקוחות שלי הם לקוחות שלי לכל החיים, מה שאומר שתמיד אהיה זמינה עבורכם לשאלות ולסיוע.

אני הולכת לעשות לכם סדר בראש בכל מה שקשור ל-English grammar.

קחו טעימה קטנה מהקורס כדי להבין על מה אני מדברת…

בסרטון הבא אני מדברת על ההבדל בין in, at, and on בהקשר של זמן. אחרי שאתם צופים בסרטון, מחכה לכם בוחן כדי לוודא שהחומר הוטמע וגם cheat sheet עם כל החוקים שתוכלו להוריד למחשב ולשמור.

אם אתם עדיין לא מכירים אותי…
אז היי, אני נועה.
נתחיל בזה שאני בת 31 וגרה בתל אביב.
אני הבעלים של Uptick, פלטפורמה ללימודי אנגלית עסקית שבמסגרתה הצוות שלי ואני עוזרים לאנשים (לרוב מעולמות ה-tech) לעלות רמה מבחינת יכולות הדיבור שלהם והביטחון.

נולדתי וגדלתי בארץ, ובגיל 12 עברתי ללוס אנג׳לס עם המשפחה כשאבא שלי החליט להגשים חלום וללמוד תסריטאות ב-UCLA, ובגיל 16 חזרתי לארץ.

אחרי שהשתחררתי מהצבא, התחלתי לעבוד באחד מבתי הספר המובילים ללימודי אנגלית, שם לימדתי אנגלית עסקית במשך 4 שנים. התפקיד שלי היה ללמד מנהלים בכירים במגוון חברות כמו קוקה קולה, Ness, נת״ע ועוד, ובאותה תקופה גם הייתי סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה.

כשסיימתי את התואר הראשון, התחלתי לעבוד בחברת תרגום בתור מנהלת פרויקטים. בו זמנית המשכתי ללמד אנגלית עסקית באופן עצמאי, עשיתי תואר שני במנהל עסקים והוצאתי תעודת הוראת אנגלית מאוניברסיטת Cambridge.

אחרי שסיימתי את התואר השני וקיבלתי את תעודת ההוראה, החלטתי שאני פותחת את Uptick כדי להביא משהו יותר פרקטי, ממוקד ומקיף לעולם הזה של לימודי האנגלית העסקית.

בשנים הראשונות, Uptick הייתה one-woman show, ובקורונה העסק התפוצץ (מבחינה חיובית) וגדלנו להיות צוות של עשרה אנשים תוך כמה חודשים.

בתור מישהי שהיא לא נייטיב, אני מרגישה שאני יכולה להזדהות עם הקשיים שהרבה מכם חווים עם אנגלית כי הייתי באותו מקום של חוסר ביטחון וחוסר יכולת לבטא את עצמי בצורה טובה.

וזו בדיוק הסיבה שהקמתי את Uptick. יש הרבה ניואנסים של השפה שלא לימדו אותנו בבית הספר כי אולי מישהו שם במשרד החינוך חשב (ועדיין חושב) שהם לא חשובים. אבל הם עושים את ההבדל המשמעותי ביותר ודווקא עליהם צריך לשים את הדגש.

על הניואנסים האלו אני מדברת ב-Grammar Makeover.

מה אנשים אמרו על הקורס

אם הגעתם עד לכאן, כנראה שמשהו ב-Grammar Makeover קרץ לכם. יכול להיות שבדיוק התחלתם עבודה בחברה גלובלית, או שאתם עובדים באנגלית כבר כמה שנים אבל כל הנושא הזה של אינגליש גראמר עדיין לא יושב לכם כמו שצריך.

אז עכשיו נשאלת השאלה…

״מה ההשקעה הכספית שלי בקורס?"
749 ש״ח בלבד!

הסיבה שהקורס הזה כל כך נגיש במחיר שלו היא שאני חושבת שמדובר בקורס חובה לכל ישראלי שעובד בעולם הגלובלי. ובינינו – גם אם תיישמו רק 50% מתוכן הקורס, הוא שווה לכם אלפי שקלים.
אבללל…

עד להודעה חדשה, אני מציעה את הקורס ב-20% הנחה!
כלומר, אתם יכולים לרכוש את הקורס ב-₪599 בלבד!!!

20% הנחה

749
₪599 חודש
 • 7 מודולים על כל חוקי הדקדוק באנגלית
 • חומרי תרגול והעשרה
 • וובינר חודשי לשאלות ותשובות (מועבר בלייב)
 • גישה ללא הגבלת זמן
 • תמיכה ומענה לשאלות במייל

FAQs

הקורס מתאים (יותר נכון, הקורס חובה) לכל מי שעובד או צפוי לעבוד בחברה גלובלית. שימו לב שהקורס כולו באנגלית, ולכן הקורס לא מתאים למי שלא מבין אנגלית.

מאז שהתחלתי לייצר תוכן על דקדוק, שמעתי לא מעט פעמים את המשפט ״התכנים שלך יותר טובים מכל מה שאפשר למצוא בגוגל״. הסיבה לזה היא שהתוכן שלי בנוי מ-12 שנים של עבודה אינטנסיבית עם ישראלים, ולכן מסביר צעד אחר צעד איך אפשר להימנע מהטעויות הנפוצות בקרב ישראלים ולדבר בצורה טבעית, נכונה ומרשימה. כחלק מהקורס, אתם הולכים לרכוש את כל הידע והכלים שאתם צריכים בצורה מסודרת ותמציתית.

הקורס בנוי משבעה מודולים, וכל מודול מכיל בין 4-10 סרטונים בני עד 15 דקות. כל סרטון (שיעור) מלווה ב-cheat sheet ובתרגולים כדי לוודא שהחומר מוטמע, ולא רק נרכש בצורה פסיבית.

מדיניות ביטולים

מרגע הרכישה ושליחת הקורס אין אופציה לבטל או לקבל החזר כספי מכיוון שמדובר במוצר דיגיטלי ואתם מקבלים את כל הידע בפנים.

קחו בחשבון שאין מצב שתרצו לבטל או שלא תהיו מרוצים!