אנגלית עסקית לצוותים בינלאומיים

שיעורי אנגלית עסקית אחד-על-אחד לצוותים בינלאומיים. למידה בהתאמה אישית הפותרת את אתגרי התקשורת באנגלית של עובדי החברה.

כמה מהחברות שכבר לימדנו בהן:

Swimmer

ממשו את הפוטנציאל של העובדים שלכם

שיפור כישורי השפה ויכולות התקשורת של העובדים, הוא השקעה שאין שני לה לפיתוח מקצועי ולהצלחת החברה.

תוכן פרימיום

חומרי הלימוד המקוריים שלנו הם פרקטיים, רלוונטיים ומעניינים. בכל שיעור, העובדים שלכם ירכשו ידע וכלים מעשיים בהם יוכל להשתמש באופן מיידי.

מורים מוסמכים ומנוסים

הצוות שלנו מתמחה בשיפור האנגלית העסקית ומורכב ממורים מוסמכים, אנרגטיים, דוברי אנגלית כשפת אם, עם תשוקה לאינטראקציה עם אנשים ולשיתוף הידע שלהם.

כל מה שצריך במקום אחד

הפלטפורמה שלנו לקביעת שיעורים מאפשרת תיאום שיעורים בצורה נוחה, לצד גישה לתוכן פרימיום איכותי, בכל זמן ובכל מקום. גם מנהלי משאבי האנוש נשארים בעניינים, עם דשבורד משלהם המציג את התקדמות העובדים.  

אתם לא לבד…

לימודים ברמה הגבוהה ביותר

התוכנית שלנו היא התוכנית המקיפה ביותר ללימוד אנגלית עסקית ולשיפור הביטחון העצמי, ההבנה והדיבור בשפה האנגלית – עם שיעורים אחד-על-אחד, משוב והתאמה אישית מלאה.

שיעורים אחד-על-אחד
המותאמים לעולם העסקי ולדרישות השוק

Grammar icon

דקדוק

שיעורי הדקדוק של Uptick כוללים גם תיאוריה וגם פרקטיקה והם מתמקדים במבני הדקדוק הבולטים ביותר, כמו חלקי דיבור, מילות יחס, זמנים ומשפטי התניה. אנחנו מודעים היטב לעובדה שדקדוק יכול להיות מאתגר, אך דקדוק נכון הוא המפתח לדיבור אנגלית בצורה שוטפת ונכונה. אנחנו מתחייבים ללמד את החוקים בצורה הכי חלקה ונעימה שאפשר, ומבטיחים שהעובדים שלכם יצאו מכל שיעור בתחושה שיש להם את הכלים והיכולת לדבר בצורה נכונה יותר ולהימנע מלעשות את אותן טעויות שוב ושוב.

Vocabulary icon

אוצר מילים

אוצר מילים עשיר הוא אחד הדברים המרכזיים שיאפשרו לעובדים שלכם להפוך לדוברי אנגלית אקספרסיביים. במסגרת השיעורים, אנחנו עוזרים לעובדים שלכם עם שני דברים עיקריים: ראשית, אנחנו עוזרים להם לעשות אקטיבציה לאוצר המילים הפסיבי שלהם – זה שמורכב ממילים שהם מזהים ומבינים בקלות, אך אינם מסוגלים לשלוף ללא מאמץ במהלך שיחה באנגלית. שנית, אנחנו עוזרים להם להעשיר את אוצר המילים שלהם במילים חדשות, ניבים, פעלים, ביטויים, מילות באזז ומילות סלנג שיכולים להפוך את השפה שלהם לדינמית, צבעונית ומעניינת יותר.

Accent and Pronunciation icon

מבטא והגייה

כל אחד משיעורי המבטא האמריקאי של התוכנית יציג בפני העובדים שלכם צלילים והרגלי דיבור חדשים. שיעור טיפוסי כולל עבודה על מיקום הלשון בעת ​ה​דיבור, שרירי הפה והיכולת לזהות ולהעתיק צלילים שונים. נלמד את העובדים שלכם איך להגמיש את שרירי הפה שלהם באופן שהם לא רגילים אליו, ועל ידי כך, נשפר את המבטא ונהפוך את הדיבור שלהם לברור יותר.
Fluency icon

שטף הדיבור

בעוד ששיעורי הדקדוק, אוצר המילים והמבטא מתמקדים בפיתוח מיומנויות טכניות ועבודה על כלים המסייעים לעובדים שלכם להישמע ולהרגיש טבעיים יותר באנגלית, שיעורי השטף בנויים כמסגרת לתרגול ופיתוח יעיל של מיומנויות שיחה. בשיעורים אלה, העובדים שלכם יחוו שיחות רלוונטיות ודינמיות מהחיים האמיתיים, בהן הם יזכו ליישם את כישוריהם. ללא תרגול שיח ומשוב נכון, קשה להעלות את עצמנו לרמה שוטפת של אנגלית.
Professional Writing icon

כתיבה מקצועית

בין אם מדובר במייל, פוסט במדיה החברתית, מאמר או כל מסמך אחר – יצירת תכנים מקצועיים באנגלית היא חיונית בעולם העסקי. את שיעורי הכתיבה שלנו עיצבנו באופן שיתן לצוות שלכם את הידע והכישורים הדרושים כדי להחליט איך לנסח מייל בצורה מקצועית וכיצד לבצע בחירות פורמט וסגנון אינטליגנטיות.

Presentations icon

מצגות

בשיעורי הפרזנטציה של Uptick, העובדים שלכם ילמדו כיצד לבנות ולהעביר מצגות בצורה מעניינת וקולחת, איך לבטא את הרעיונות שלהם באופן ברור וכיצד למשוך קהל על-ידי הצגת חומרים מובנים ומאורגנים היטב.

איך זה עובד בפועל?

כחלק מהתוכנית שלנו לארגונים, אתם רוכשים בנק שיעורים אחד-על-אחד (המועברים בלייב) עבור העובדים שלכם. אין לנו מינימום או מקסימום מבחינת מספר השיעורים שניתן לרכוש, אבל כמובן שככל שבנק השעות גדול יותר, כך המחיר לשיעור יורד.

באמצעות המערכת שלנו לקביעת השיעורים, העובדים שלכם מתאמים שיעורים בקלות עם צוות המורים שלנו. ניתן לתאם שיעורים בין השעות 9:00 – 20:00, ויש גם אופציה לשישי. בנוסף, העובדים שלכם יכולים לבחור בין שתי אפשרויות: תיאום כל השיעורים עם אותו מורה לחווית למידה עקבית, או גיוון על ידי בחירת מורה שונה לכל שיעור. הבחירה היא שלהם, והמערכת שלנו מאפשרת להם לתאם ולנהל את השיעורים בצורה חלקה.

לפני תחילת הקורס, נבקש מכל עובד לעבור מבדק הערכת רמה כדי לעזור לנו להחליט באילו תחומי שפה עלינו להתמקד לאורך הקורס: שטף, דקדוק, אוצר מילים, מבטא והגייה, כתיבה וכו׳.

בנוסף לשיעורים שמועברים בלייב, העובדים שלכם מקבלים גישה לחומרי ההעשרה והתרגול שלנו הכוללים עשרות סרטונים ותרגולים לשיפור הדקדוק והמבטא והרחבת אוצר המילים. הגישה לתוכן הדיגיטלי של Uptick היא לכל החיים, מה שאומר שהם תמיד יוכלו לחזור אחורה, לרענן את הזכרון ולהמשיך את תהליך הלמידה גם בסיום הקורס.

בסיום התוכנית, העובדים שלכם…

Element
יהיו מסוגלים לנהל שיחות בצורה שוטפת יותר עם לקוחות, ספקים, קולגות ובעלי עניין נוספים.
Element

יפתחו תחושת ביטחון חזקה סביב הדקדוק ואוצר המילים שלהם.

element

יעבירו מסרים ביעילות ובמקצועיות באמצעות תקשורת כתובה ומילולית.

יישמעו וירגישו טבעיים יותר באנגלית.

העניקו לצוות שלכם את היכולת לתקשר בצורה טבעית, מרשימה ומלאת ביטחון, בסביבת עבודה דינמית ומהירה ועל פני ערוצים שונים ומגוון תרבויות.

מעוניינים להשקיע בעובדים שלכם?
אנחנו נשמח לעזור!